Herbalife recenze: Cristiano Ronaldo

Zlepšuje svou hru díky produktům sportovní výživy Herbalife.
Print
Article1
Seznamte se se zkušeností Herbalife od světového šampiona.

Dvojnásobný vítěz zlatého míče FIFA Cristiano Ronaldo věří, že správná sportovní výživa má pro výkon zásadní význam – a proto spolupracuje s Herbalife.
Portugalský fo
tbalista Cristiano Ronaldo, který je obdařen silou, rychlostí, energií a elegancí, vždy zkoumal hranice své sportovní výkonnosti. Z toho důvodu se soustředí na přísný trénink, režim a účinnou sportovní výživu – a takové má zkušenosti s Herbalife.

„Své tělo vnímám jako zbraň, pokud je skvěle vyladěné, poskytuje mi na hřišti značnou výhodu, a velkou částí mé práce hráče je zajistit, abych byl vždy v té nejlepší fyzické formě“, říká Ronaldo. „Vše to, co se v konkurenci projeví jako rozdíl, je úsilí navíc vložené do posílení toho, co mám.“

Ke svým běžným postupům před tréninkem, během něho i následné regeneraci přistupuje s absolutním soustředěním.

„Optimální trénink a regenerace pro mne spočívá v detailech,“ říká. „Věnuji velkou pozornost flexibilitě při tréninku střelby. Současně vím, že klíčem k mému úspěchu je dobrá sportovní výživa, a Herbalife tým a jeho návrhy, názory a produkty mi pomáhají porozumět vztahu mezi ztrátou vitamínů a minerálů v průběhu tréninku a dobrou výživou, která je doplní.“

Herbalife zároveň pomáhá Ronaldovi s jeho vlastním programem optimální sportovní výživy tím, že dodává širokou škálu produktů na podporu jeho náročného cvičebního a tréninkového režimu. Ke své zkušenosti s produkty Herbalife podotýká, že si skutečně oblíbil proteinovou tyčinku s čokoládovo-arašídovou příchutí a jeho oblíbenou příchutí nutričního koktejlu Herbalife® Formula 1 Zdravé jídlo jsou lesní ovoce a vanilka.

Herbalife je Ronaldovým světovým nutričním partnerem – protože Ronaldo věří odhodlání Herbalife poskytovat správnou výživu.

Na závěr této recenze je nutné říci, že Cristiano Ronaldo je ztělesněním filosofie, že správná výživa je jádrem zdravého aktivního života; v Herbalife jeho přesvědčení a nadšení pro výživný a zdravý životní styl sdílíme.


cs-CZ | 23.7.2019 6:00:41 | NAMP2HLASPX01