Přimějte svou pleť k úsměvu

Print
make_your_skin_smile_100x100

Slunce svítí a směje se, proč byste to neměli dělat také? Kosmetická specialistka Jacquie Carter, která je v Herbalife ředitelkou pro vnější výživu, odhaluje své tipy na to, jak se se změnou sezóny starat o svou pleť. Postupujte dle jejího návodu krok za krokem a pomozte své pleti, aby se zdravě jarně rozjasnila!    

Ruce pryč

Naše pleť je v kontaktu s mnohem více věcmi, než můžeme vidět - od znečištění ovzduší a odumřelých kožních buněk až po nadměrnou tvorbu mazu a make-up, to vše může na naší pleti nadělat škodu. Zdravá zářivá pleť začíná u správného čištění - a to znamená rovněž čisté ruce! Jakákoli špína, která na kůži ulpí, může ucpat póry a způsobit, že pleť působí hrubě, unaveně a nestejnoměrně.

Pozor na slunce

Pokud se jedná o to, jak zůstat zdravý a vyhnout se známkám stárnutí, skutečně oceňuji význam opalovacího krému. Ukázalo se, že poškození slunečními paprsky má řadu negativních dopadů na krásu, a právě proto ochranný hydratační krém Herbalife SKIN SPF 30 Protective Moisturiser nabízí široké spektrum ochrany před UVA/UVB zářením. Má exkluzivní složení, zahrnuje antioxidační vitamíny C a E a dále aloe vera a vitamín B3, prokázalo se proto, že tento hydratační přípravek s dlouhotrvajícím účinkem zdvojnásobuje hydrataci pleti po dobu 8 hodin* a již za sedm dní přináší rozjasněnou, měkkou a hladkou pleť**. Mnozí lidé zapomínají, že používání opalovacího krému je důležité po celý rok - ne jen v létě! Doporučuje se použít opalovací krém vždy, když je Vaše pleť vystavena slunci.

Exfoliace

Exfoliace je mou oblíbenou součástí péče o krásu, neboť odstraňuje mrtvé kožní buňky z povrchu Vaší pleti. Když jsme byli teenageři, naše těla se zbavovala kůže v průměru každé dva týdny. Jak stárneme, tento proces se zpomaluje a zpomaluje; a proto přichází na řadu kvalitní exfoliační přípravek. Pokud chcete se svými přípravky dosáhnout maximálního účinku, doporučuji Vám provádět exfoliaci jednou nebo dvakrát za týden s přípravkem, který je vhodný pro Váš typ pleti.

Hydratujte, každý den

Je-li Vaše pleť hydratovaná, máte pocit větší hebkosti a pleť je rozjasněná. Dosáhnout hydratované pleti není pro mnoho lidí snadné. Denní hydratační přípravek a bohatý noční krém pomáhají zachovávat hydratační bariéru naší pleti a pleť vyživují. A pamatujte, hydratace není důležitá jen pro obličej, ale rovněž pro celé tělo. Pro nás všechny by hydratace od hlavy k patě měla být součástí denního režimu každého jednotlivého dne.

Autorkou textu je Jacquie Carter, kosmetická specialistka. Jacquie je v Herbalife ředitelkou pro vnější výživu.

* Testováno na subjektech, měření míry hydratace pleti v osmihodinových intervalech. Pleť 100 % subjektů vykazovala po osmi hodinách dvojnásobnou míru hydratace oproti základní hodnotě.
** Klinicky testováno na subjektech z hlediska hrubosti pleti, měřeno skenerem pro snímání vzhledu (Visioscan) a metodou Reverse Photo Engineering v intervalech nula, sedm a 42 dnů.cs-CZ | 25.8.2019 17:38:35 | NAMP2HLASPX04