Jak začínáte svůj den?

Print
healthybreakfast_articles

Vynecháváte snídani?

To znamená žádné kalorie, žádné živiny, žádné proteiny.

Vinou přeskakování snídaně Vaše tělo nemá esenciální živiny a tekutiny nutné pro základní funkce. Z předcházejícího jídla máte již pouze omezené zásoby a další námaha může vyvolat únavu a podrážděnost a je pravděpodobné, že si později dáte sladkou svačinu.

1 muffin a 1 káva latte*

Po snídani tvořené jednoduchými cukry se značným obsahem kalorií můžete cítit krátký nával energie, často však následuje „energetický propad“, v jehož důsledku se cítíte unaveni. Pramení to zpravidla z nedostatku důležitých živin pro den, který máte před sebou.

Proteiny

Kcal

Sacharidy

Tuky

Vláknina

16.1g

615

72.2g

28.7g

6.6g

2 plátky bílého toastového chleba a máslo + 1 sklenice mléka *

Zdravé jídlo je o vyváženosti. Když si vyberete například celozrnný chleba s vysokým obsahem vlákniny a nízkotučné mléko, zlepšuje to nutriční profil takové snídaně.

Proteiny

Kcal

Sacharidy

Tuky

Vláknina

12.4g

631

72.6g

33.6g

1.2g

1 miska cereálií a mléko* + 1 sklenice pomerančového džusu


Když dáte přednost čerstvému ovoci před zpracovaným pomerančovým džusem, můžete snížit dávku cukru. Možná také zvážíte použití nízkotučného mléka ke snížení obsahu tuku.

Proteiny

Kcal

Sacharidy

Tuky

Vláknina

10.1g

391

72.3g

6.3g

3.4g

 *s polotučným mlékem.

ZDRAVÁ ALTERNATIVA SNÍDANĚ S HERBALIFE

• 1 sklenice koktejlu Formula 1
• 1 šálek instantního bylinného nápoje Herbalife
• 1 sklenice Herbal Aloe (Mango)

Tato zdravá* snídaně,která je bohatá na proteiny a je zdrojem 20 esenciálních vitamínů a minerálů, má tu správnou skladbu živin, která Vás připraví pro den, jejž máte před sebou:

• Nízký obsah kalorií - pouze 227 kcal.
• Dokonalá vyváženost vysoce kvalitních proteinů s více než 20 esenciálními vitamíny a minerály.
• Snadná a rychlá příprava v časové tísni.

Proteiny

Kcal

Sacharidy

Tuky

Vláknina

17g

227

22.9g

7g

2.5g

* Nahrazení jednoho jídla denně v rámci stravy se sníženým energetickým příjmem přípravkem nahrazujícím jídlo přispívá k udržení váhy po zhubnutí.

* Pokud používáte koktejly nahrazující jídlo Formula 1 pro účely regulace hmotnosti, přečtěte si prosím pečlivě pokyny na štítku produktu.

Jste připraveni začít se zdravou snídaní? Obraťte se na svého Člena Herbalife a zjistěte ten rozdíl!cs-CZ | 25.8.2019 17:39:12 | NAMP2HLASPX01